Wavelink Velocity & Zebra All-touch Client

wavelink velocity reformattingWavelink uvolnil v nedávné době první verzi nové terminálového klienta Velocity pro mobilní zařízení s operačními systémy Android Jelly Bean a KitKat. Hlavní novinkou je automatické přeformátování obrazovek hosta do uživatelsky přívětivější HTML podoby využívající velké multidotykové displeje mobilních zařízení. Pro první rok prodeje má Wavelink exkluzívní dohodu se Zebrou, že tento software bude nabízen pouze pro mobilní zařízení Zebra/Symbol.

Stejně jako klasický Wavelink TE klient podporuje i Velocity uchování otevřené telnetové relace pomocí serveru Wavelink ConnectPro, správu licencí pomocí Wavelink serveru na správu emulačních licencí aj. Hlasová technologie Speakeasy zatím podporovaná není, ale do budoucna se s ní počítá.

Stejný software je dostupný i přes prodejní kanál Zebry pod názvem All-touch Client. Produkt bude podporován na následujících zařízeních s Androidem: MC32xx, MC40, MC67, TC55, TC70, TC75 a ET1.

Původní klient Wavelink Velocity pro webové emulace umožňující uchování otevřených relací byl přejmenován na Wavelink VelocityCE.

Více informací o Wavelink Velocity