Nechtěné mazání čteček

Při studeném startu nebo vybití baterie se ztratí nastavení a nainstalované programy ze čtečky s Windows CE. Lze tomu předejít?

Při studeném startu na Windows CE dochází k nové inicializaci operačního systému. K témuž efektu dochází i při kompletním vybití hlavní a záložní baterie a novém zapnutí jednotky. Pokud aplikace a nastavení nejsou připraveny na tuto situaci, budete nejspíše muset provést novou instalaci software a konfiguraci nastavení.

Zabránit tomu lze použitím tzv. super-persistent storage, což je na terminálech Zebra/Symbol (dříve Motorola) složka \Application. S využitím souborů s příponou .CPY (copy files) a .REG (registry files) můžete obnovit soubory v potřebných lokacích a obsah registrů.

Více informací se dozvíte v manuálu Integrator Guide pro daný typ mobilního zařízení, který je ke stažení ze stránek technické podpory Zebry.

Můžete si také nechat na míru vytvořit konfigurační balíček pro vaši konkrétní potřebu, který problém reinstalace software a obnovu nastavení mobilní jednotky vyřeší za vás.