Konfigurační balíčky

Konfigurační balíčky představují jednoduchou a efektivní cestu jak uvést do provozu mobilní terminály Zebra (Motorola, Symbol) a zajistit odolnost nastavení a software vůči restartu zařízení. Hlavní výhodou tohoto řešení je to, že konfiguraci mobilních terminálů si můžete provést kdykoliv sami.

Kdy instalační a konfigurační balíčky využijete

  • Potřebujete rychle a efektivně zprovoznit více mobilních terminálů a nechcete se zdržovat s ruční konfigurací každého z nich
  • Chcete zajistit odolnost kalibrace displeje, nastavení a instalovaných programů vůči tzv. restore bootu (cold boot, clean boot)

Způsob instalace konfiguračních balíčků do mobilních zařízení

  • Pomocí speciálních čárových kódů, bezdrátově přes Wi-Fi nebo GPRS/3G případně prostřednictvím ethernetové základny z FTP serveru. Jak to funguje si můžete vyzkoušet při uvedení mobilního zařízení Zebra (Motorola) do továrního nastavení. Video obsahuje příklad úvodní konfigurace mobilních terminálů MC3190 a MC2180 pomocí čárových kódů.
  • Pomocí lokálního připojení k počítači s využitím aplikace Microsoft ActiveSync/Centrum zařízení Windows Mobile. Video níže zachycuje příklad instalace konfiguračního balíčku do MC3090 přes USB ActiveSync.